Airsoft • SEO

Z Airsoftpedie

(Přesměrováno z Nejpopulárnější)

Obsah

Rating vašich hesel na Airsoftpedii

Žebříček nejpopulárnějších hesel je sestavován dle počtu shlédnutí dané stránky.

Pokud se váš článeček neobjevuje v seznamu nejpopulárnějších na předních místech, můžete se pokusit situaci změnit umístěním odkazu na vaše vlastní domovské stránky, který bude přímo směřovat na váš článeček v Airsoftpedii, tím si sami můžete zvýšit návštěvnost.

Stejného výsledku dosáhnete i vytvářením křížových odkazů v rámci Airsoftpedie samé. Kdekoliv, v kterémkoliv článečku, recenzi či hesle, kde se na Airsoftpedii mluví o tématu, ke kterému jste vytvořili heslo, editujte takovou stránku a vytvořte odkaz na vámi vytvořené heslo.

Kupříkladu jste Airsoftová skupina XY, někdo vytvoří stránku s reportáží z Airsoftového klání a v textu napíše

Tvrďáci z XY nás totálně vymasili.

A zde máte příležitost, editujte stránku a text změňte na

Tvrďáci z [[XY]] nás totálně vymasili.

Tímto postupem z obyčejného textu vytvoříte odkaz na dané heslo a tím si zvýšíte pravděpodobnost, že na odkaz někdo klikne a dostane se na vámi vytvořené heslo. Stejně tak postupujte pro jakékoliv heslo ať se jedná o tým, zbraň, techniky, obchody...

Tuto techniku použijte i v případě, že se v textu vyskytuje termín, kterému nerozumíte, nebo termín, o kterém byste rádi věděli více. Kupříkladu:

V poslední době jsem upgradoval na XR34 Tokyo.

Nevíte co je to XR34 Tokyo? Text není proklikávací? Editujte stránku a změňte text na

V poslední době jsem upgradoval na [[XR34 Tokyo]].

Tím vytvoříte odkaz na neexistující článeček, čímž dáte najevo, že chybí informace. Teď nezbývá než čekat, až člověk s dostatečnou znalostí klikne na odkaz, dostane se na prázdnou stránku vybízející k vložení obsahu a chybějící informaci doplní.

SEO, jak zvýšit rating vašich domovských stránek?

SEO neboli Search Engine Optimalization je technika získávání, která vám pomůže získat na své vlastní stránky více návštěvníků tím, že se vaše stránky budou při vyhledávaní ve vyhledávačích objevovat na přednějších pozicích než stránky konkurenční.

Odkazem na Airsoftpedii, jak je zmíněno v úvodu, si mimo jiné zvýšíte hodnocení svých vlastních stránek v indexu vyhledávačů jako je Google, Atlas a Seznam, neboť vyhledávače také hodnotí, zda máte na svých stránkách odkazy na relevantní stránky, které obsahují danou tématiku. Pokud odkazujete na opravdu důvěryhodné a relevantní zdroje, dá se předpokládat, že i vaše stránky jsou relevantní a důvěryhodné, což se dříve nebo později promítne i do hodnocení vašich stránek a umístění vašich stránek na přednějších pozicích ve vyhledávačích.

Umístěním tzv. "backlinků" (neboli odkazů směřujících naopak z Airsoftpedie na váš web), si zvýšíte své hodnocení také, neboť na vás odkazuje relevantní zdroj informací. Proto je důležité, abyste do Airsoftpedie pravidelně přispívali a neopomněli odkazovat na zdroje informací mimo Airsoftpedii.

Rating Airsoftpedie

Z celého postupu výše je bystrým hlavám jasné, že kromě vašich vlastních stránek bude z vašich odkazů těžit i Airsoftpedie. Je to tak. Odkazem z relevantního zdroje (vašich stránek) na Airsoftpedii zvýšite hodnocení Airsoftpedie, která díky svému vysokému hodnocení zvýší v důsledku hodnotu všech svých odkazů směřujících na vaše stránky a tím vám vlastně předá zpět část své důležitosti.

Určitě jste si všimli, že nám nejde o zisk - nejsou tu žádné reklamy, nic vám nenutíme ke koupi... to co děláme, děláme pro Airsoftovou komunitu a vše financujeme plně z vlastních zdrojů bez nároku na odměnu.

Tím, že pomůžete zvýšit hodnocení Airsoftpedie pomáháte v důsledku jen sami sobě. Airsoftpedie je tu jen pro vás, pro všechny airsofťáky, aby tento skvělý sport propagovala..

Co dělat se stránkou
Airsoft akce
<>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Přidat akci do kalendáře »

Poslední změny
 • Colt
  (Anonymní uživatel(é) Airsoftpedie) - [ 07:00, 26. 11. 2017 ]
 • Hejkal
  (Anonymní uživatel(é) Airsoftpedie) - [ 11:53, 27. 7. 2017 ]
 • Black Barets
  (Anonymní uživatel(é) Airsoftpedie) - [ 14:19, 3. 6. 2016 ]
 • Doomtroopers
  ( Doomtroopers ) - [ 12:16, 10. 5. 2016 ]
 • The Third Empire
  (Anonymní uživatel(é) Airsoftpedie) - [ 13:25, 19. 3. 2016 ]
Osobní nástroje